Hakkımızda

Özcan Panjur 2008 yılından itibaren sektörün içinde olan, her zaman sektörün ve müşterinin ihtiyaçlarına göre yapılanmış, Türkiyenin sayılı Pimapen bayiilerinden biridir. Bünyesinde bulundurduğu mühendis, tekniker ve imalat ve montaj ekipleri ile teknik olarak müşterileri tarafından takdir edilen bir hizmet sunmaktadır.

 

Öz sermayesindeki yeterliliği ile uzun vadeler sağlayarak her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. Yılların getirmiş olduğu tecrübelerin ışığında evinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sizin zevkinize uygun bir şekilde sunuyoruz. Firma kendine ve iş kalitesine güvencinden dolayı işini bitirmeden müşterisinden her hangi bir ödeme talebinde bulunmamaktadır.

 

Özcan Panjur yaygın showroom ağı ile İzmir in her yerine hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Kaliteli bir hizmeti uygun fiyata hızlı bir şekilde almak istiyorsanız Özcan Panjur a danışmadan iş yaptırmayın.

 

Pvc pencere tasarımları evinizin içi tasarımına ve bina dış tasarımına uyum sağlayabilecek yapıyla üretilmektedir. Üretimini yaptığımız pimapenler garantili olarak satışa sunulmaktadır. Garanti şartlarını belirttiğimiz ürünlerin herhangi bir arıza durumunda gerekli tüm işlemleri yapılmaktadır. Pimapen fiyatları konusunda ödeme kolaylıkları sunan firmamız kalitenin herkesime ulaşabilmesini sağlamaktadır. Pvc fiyatları olarak sunulan imkanlar sayesinde bir çok müşteri ürünlerinin orjinaline sahip olabileceklerdir.

 

Pimapen bayisi olarak sektöründe en kalifiye firmalar içerisinde yer almaktadır. Üretimini yaptığı panjur, otomatik panjur, kış bahçesi, balkon camlama alanlarında profesyonel hizmet vererek müşteri portföyünü arttırmıştır. Ödeme kolaylıklarıyla da tercih nedenlerini arttıran Özcan Panjur sektöründe emin adımlarla zirveye ilerlemektedir.

 

Misyonumuz

Özcan Panjur olarak, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

 

Vizyonumuz

Sektörümüzdeki rekabeti müşterilerimize avantaj olarak yansıtmak."Rekabet avantajı"nın anlamı müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlıyor olmamızdır. Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayacak ürün, sistem, hizmet ve çözümler sunarız. Özcan Panjur olarak daima müşterilerimizin güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışırız.

 

Saygılarımızla

Özcan Panjur Ailesi.

sitepatent

ÖZCAN PANJUR - Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır - Çamdibi/İzmir - Tel : 0232 461 07 69 - Email : info@ozcanpanjur.com